Önkormányzat

Önkormányzat

szarvasp2.jpg

Szarvas Péter
polgármester
e-mail: szarvaspeter@bekescsaba.hu

hanom2.jpg

9. választókerület
Hanó Miklós
alpolgármester
hanom@bekescsaba.hu
Fidesz-KDNP

kisst2.jpg

7. választókerület
Kiss Tibor
alpolgármester
kisst@bekescsaba.hu
Fidesz-KDNP

nagyf2.jpg


Nagy Ferenc
alpolgármester
nagyferenc@bekescsaba.hu

fabiana2.jpg

11. választókerület
Dr. Fábián Ágnes
tanácsnok
fabiana@bekescsaba.hu
Fidesz-KDNP

ferenczia2.jpg

4. választókerület
Dr. Ferenczi Attila
tanácsnok
ferenczia@bekescsaba.hu
Fidesz-KDNP

herczegt2.jpg

8. választókerület
Herczeg Tamás
tanácsnok
herczegt@bekescsaba.hu
Fidesz-KDNP

biroj2.jpg

1. választókerület
Bíró János

Fidesz-KDNP

timare2.jpg

3. választókerület
Tímár Ella
timare@bekescsaba.hu
Fidesz-KDNP

birocs2.jpg

5. választókerület
Bíró Csaba István
birocs@bekescsaba.hu
Fidesz-KDNP

csicselyi2.jpg

10. választókerület
Dr. Csicsely Ilona
csicselyil@bekescsaba.hu


Fidesz-KDNP

kutyejp2.jpg

12. választókerület
Kutyej Pál
kutyejp@bekescsaba.hu

Fidesz-KDNP

kerekesa2.jpg

Kompenzációs listán mandátumot
szerzett
Dr. Kerekes Attila
kerekesa@bekescsaba.hu
Fidesz-KDNP

koczihat2.jpg

Kompenzációs listán mandátumot
szerzett
Szabóné Kocziha Tünde
koczihat@bekescsaba.hu
jobbik_logo.gif

takacsp2.jpg

Kompenzációs listán mandátumot
szerzett
Takács Péter
takacsp@bekescsaba.hu

lmp_logo.gif

fulopcs2.jpg

6. választókerület
Fülöp Csaba

fulopcs@bekescsaba.hu

kicsi-mszp_2014.jpg

kaposi_laszlo2.jpg

Kompenzációs listán mandátumot
szerzett
Kaposi László

kaposil@bekescsaba.hu


kicsi-mszp_2014.jpg

miklosa2.jpg

Kompenzációs listán mandátumot
szerzett
Miklós Attila

miklosa@bekescsaba.hu


kicsi-mszp_2014.jpg


iconA közgyűlés 2017. II. félévi munkaterve (123 KByte)

iconA közgyűlés 2017. I. félévi munkaterve (73 KByte)